Pripravujeme pre vás nový a lepší web datapac.sk | #noticeablechanges | #soon

Retail solutions

Buďte inovatívni a konkurencieschopní. Zvýšte spokojnosť vašich zákazníkov a ich lojalitu.

0%
Zvýšenie rýchlosti
obsluhy
0+
Počet platobných
možností
0%
Zníženie chybovosti
scroll

POSYBE

Spoľahlivý, škálovateľný retailový systém určený pre retailové a reštauračné siete.

Zákaznícka skúsenosť je rozšírená o jednoduché ovládanie a jednoduchú integráciu na zariadenia koncových užívateľov, ako sú kávovary, mobilné registračné pokladne, či zariadenia na spracovanie hotovosti.

Zobraziť viac

Paystation

Multifunkčný samoobslužný platobný terminál určený do vonkajšieho i vnútorného prostredia.

Zariadenie je zároveň nezávislé od existujúcich informačných systémov a dá sa jednoducho integrovať na takmer všetky predajné miesta. Jedinečné riešenie je založené na modernej PC technológii s najnovším operačným systémom a plne prispôsobiteľným aplikačným softvérom podľa želania klienta.

Zobraziť viac

Mobilný čašník

Redefinový zážitok obsluhy a stravovania.

Nechajte vašich zákazníkov si samých poľahky objednať a zaplatiť. Mobilný čašník umožňuje objednávanie tovaru a služieb pomocou tabletu alebo zariadenia PayStation. Ide o ideálne riešenie pre reštauračný, fast food, či take away sektor, samoobslužné čerpacie stanice alebo pre veľmi preplnené miesta a oblasti vzdialené od servisnej zóny.

Zobraziť viac

Online eKasa Client

Pripojte sa k systému eKasa s nami. Využite naše komplexné softvérové a hardvérové riešenie, online eKasa Client (OEC).

Riešenie OEC je plne kompatibilné s najrozšírenejšími typmi pokladníc, tlačiarní a POS systémami. Vďaka tomu je vhodné pre rôznych podnikateľov od drobných živnostníkov až po veľké obchodné siete.

Zobraziť viac

Reporting pre retail

Získajte strategické postrehy, pre rýchlejšie a efektívnejšie rozhodnutia.

Prinesieme pre vás prehľady poskytujúce podrobné informácie o vašom podnikaní. Začnite využívať intuitívne a ľahko použiteľné užívateľské rozhranie. Stačí sa pohodlne prihlásiť do systému, skontrolovať prehľadný report o kľúčových údajoch vašej firmy a môžete začať analyzovať údaje.

Zobraziť viac

Naši klienti
Naši technologickí partneri

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us