Pripravujeme pre vás nový a lepší web datapac.sk | #noticeablechanges | #soon

Kariéra

Chceš byť členom nášho tímu?

V Datapacu pracujeme s najnovšími technológiami. Prinášame nové aplikácie a systémy pre inovatívne zariadenia. Vývoj prebieha na našom hlavnom produkte - retailovom informačnom systéme (RIS), ktorý pre našich klientov neustále vylepšujeme a prinášame nové aplikácie a nástroje. Najmodernejšie technológie využívame v oblasti business intelligence, kde máme vedúcu pozíciu v oblasti pokročilej analytiky a analýzy hlasu a textu. 

Datapac je firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy. 
Kuchynka je srdcom Datapacu. Vyskytuje sa tu všetko dôležité: ľudia, čerstvé správy zo sveta, čerstvé pečivo každé ráno, voňavá kávička, čaj, čerstvé ovocie či potraviny z domácej produkcie. 
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu. 

Vzdelávanie je súčasťou tvojho rozvoja. Vyber si tému, v ktorej chceš byť dobrý.
Angličtinu si môžeš vycibriť na hodinách angličtiny priamo vo firme.
A ak nemáš čas a chuť presúvať sa po práci do „posilky“, my máme svoju vlastnú, a tiež k dispozícii tenisový kurt, kde sa okrem tenisu môžeš pridať ku kolegom na futbal.
Ak chceš vedieť o benefitoch práce u nás viac, príď sa porozprávať.

Aké pracovné pozície Vám môžeme ponúknuť?

.NET programátor

Neustále napredujeme. Nové riešenia, lepšie produkty.

Sledujeme aktuálne trendy už dnes, aby sme zajtra mohli efektívne reagovať na požiadavky trhu. Nepretržite pokračujeme v inováciách našich produktov a riešení.

Kvalitnejšie, rýchlejšie a stabilnejšie riešenia nám robia nesmiernu radosť. Jednoduché rozhrania zas nadchnú našich zákazníkov.

 

Kontaktujte
Nás

Sme tu pre vás.

Ask us